Вторник, 24 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На вірш чернігівця створили пісню про кохання

На вірш чернігівця створили пісню про кохання


«Твоїх очей барвінки». Так прекрасно називається нова пісня, яку створили відомий поет Сергій Дзюба та заслужений артист України, композитор і співак Ярослав Музика.

Це – вже друга їхня спільна робота. Адже результатом творчого співробітництва талановитих митців стала гарна «Пісня про Чернігів» (слова Олени Терещенко і Сергія Дзюби, музика Ярослава Музики), котру блискуче виконує заслужений артист естрадного мистецтва України Віктор Гембара. Пісня отримала значний резонанс, причому не тільки на Чернігівщині, а й далеко за межами України – відгуки надійшли з десятків держав на всіх континентах.

І ось – ще одна прониклива, задушевна та романтична пісня, яку виконує композитор Ярослав Музика. Співає не лише голосом, а серцем і душею. Тому виходить дуже щиро, яскраво й чарівно. Це – справжній гімн Коханню та Красі. Жінка тут поставлена на найвищий п’єдестал! Варто відзначити й чудове відео, яке дійсно хочеться дивитися, захоплюючись вродою героїні та мальовничими морськими краєвидами.

Тож тільки-но нова пісня «Твоїх очей барвінки» зазвучала в Інтернеті, на Ютубі та популярних українських і зарубіжних порталах, як одразу ж з’явилися відгуки на неї.

«Це – вибух найсвітліших емоцій від високості пристрасного кохання! Вагомі слова, глибоко душевна музика, потужне і яскраве виконання, чуттєве відео. Так, це – прекрасна пісня! Браво, мої творчі й талановиті друзі!» – пише Галина Запорожченко з Миколаєва.

«Чудова пісня! Теплі, задушевні та ліричні слова гармонійно поєдналися з дуже ніжною, романтичною мелодією. І як довершення цьому – потужне, щире виконання. Браво, друзі! Тричі браво!!!» – відгукнулася Надія Бойко зі Львова.

«Чарівна й дуже зворушлива пісня! Щаслива та жінка, якій пишуться такі ніжні слова, проникнуті палкими почуттями та вірністю! То вітаю з прем’єрою пісні та бажаю їй широкого розкрилля!!!» – така думка Катерини Каленіченко з Дніпра.

«Серьожо, коли ти і твоя така ж талановита дружина Танюша народилися, то, без перебільшення, Бог поцілував вас у чоло не раз, а трикратно! Будьте здорові та щасливі. І нехай ваш талант розквітає ще пишніше й радує людей новими барвами!» – побажала Ніна Калібовець із Варви.

Що ж, вітаємо авторів із таким успіхом! На мою думку, ця пісня на слова народного поета України Сергія Дзюби стане справді народною і незабутньою.

Твоїх очей барвінки

Музика Ярослава Музики, слова Сергія Дзюби

Любов моя – мов пісня,

Як цвіт жоржини пізній, –

Коштовна, як коралі,

Хвилююча така.

Щасливий той, хто прагне

Любов пізнати справжню,

Хто йде у ясні далі

Удвох: в руці – рука!

Приспів:

Тобі – одній на світі, найріднішій,

Жаданій, милій, зірці найсвітлішій, –

Свою любов несу, не розплескаю,

Щоб знала, як тебе одну кохаю!

 

Любов моя – мов лебідь,

У світанковім небі

Великі білі крила

Розкине навесні.

Твоїх очей барвінки

Так весело і дзвінко

Щоночі і щоднини

Всміхаються мені!

 

Авторка тексту: Ганна Маджуга


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/