Воскресенье, 7 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Про рекламу


Щодо подання оголошень та рекламних матеріалів на сайті слід звертатися за телефонними номерами: 0676971464; 093-533-7439 або пишіть тут, у розділі «Напишіть нам» чи на емайл: hatabila@gmail.com (основна); hatabila@ukr.net (додаткова). Також Ви можете безпосередньо звернутися до редактора видання за допомогою опції «Лист редактору».

Знижки та безкоштовні оголошення

Діють гнучкі розцінки в залежності від форми та кількості подачі, наприклад, якщо реклама (оголошення) надаються на 2 і більше разів.

Безкоштовно в Інтернет-виданні вміщуються некомерційні оголошення (від приватних осіб).

Особливості

Окрім банерної реклами (розміщення мультимедійних, графічно-текстових матеріалів на сайті) Ви можете розмістити і текстову рекламу (розміщення на сайті рекламних статей, комерційних новин, анонсів, прес-релізів та ін.).

В інтернет-газеті можуть розміщуватися матеріали (анонси) про гадалок, знахарів, цілителів та ін.

Існують спеціальні умови для розміщення політичної реклами.

Для рекламних агентств, які бажають постійно співпрацювати з редакцією, існують відповідні знижки.

Від щирого серця

Завдяки тижневику «Біла хата», кожний читач може БЕЗКОШТОВНО привітати своїх рідних, близьких та друзів із найважливішими подіями: днем народження, весіллям, будь-яким святом тощо. Виготовляємо якісні відеопривітання. Можете надіслати й свої тексти вітань на електронну адресу: hatabila@gmail.com. Щодо термінових вітань – телефонуйте за номером: 0676971464.

Привітання з фотографією платне – 50 грн, розміщення відеопривітання є платним і обумовлюється окремо. 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/