У четвертому турі української Прем’єр-ліги «Кудрівка» приймала кам’янець-подільський «Епіцентр» у Рівному на стадіоні «Авангард». Матч розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про полеглих у російсько-українській війні.
Зі стартових хвилин номінальні гості захопили ініціативу, хоча згодом кудрівчани вирівняли гру. Небезпечно пробивав Євгеній Смирный, проте м’яч розминувся з ціллю. На 36-й хвилині рахунок відкрив «Епіцентр»: Артем Козак вивів Вадима Сидуна сам на сам із воротарем «Кудрівки» Антоном Яшковим, і той переграв голкіпера.
Після перерви «яструби» намагалися зрівняти рахунок, і на 69-й хвилині Олександр Бєляєв міг відзначитися зі штрафного, але влучив у стійку. Натомість на 75-й хвилині подоляни подвоїли перевагу — той же Сидун оформив дубль після передачі Козака. За десять хвилин крапку в матчі поставив іспанський легіонер Рохас, виконавши ефектний обвідний удар із правого краю штрафного майданчика.
Зазнавши поразки 0:3, «Кудрівка» опустилася на тринадцяту позицію в турнірній таблиці, тоді як лідерство утримують львівські «Карпати». У наступному, п’ятому турі, 4 вересня, кудрівські футболісти зіграють на виїзді проти житомирського «Полісся».
Результати матчів 4 туру:
- ФК «Кудрівка» – «Епіцентр» (Кам’янець-Подільський) — 0:3
- «Колос» (Ковалівка) – «Оболонь» (Київ) — 0:0
- «Лівий Берег» (Київ) – «Карпати» (Львів) — 1:1
- «Шахтар» (Донецьк) – «Полісся» (Житомир) — 0:2
- «Чорноморець» (Одеса) – «Кривбас» (Кривий Ріг) — матч відбудеться 30 серпня
- ЛНЗ (Черкаси) – «Верес» (Рівне) — матч відбудеться 30 серпня
- «Зоря» (Луганськ) – ФК «Харків» — матч відбудеться 30 серпня
- «Буковина» (Чернівці) – «Динамо» (Київ) — матч відбудеться 31 серпня
Олександр Молибога





