Суббота, 27 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Кияни розгромили чернігівських «тигрів»

Матч дванадцятого туру Чемпіонату України Першої ліги футболісти ФК «Чернігів» провели 15 жовтня вдома проти київської команди Лівий Берег».

Перед грою всі учасники матчу вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Матч у Чернігові розпочався під акомпанемент рясного осіннього дощу, тому більшу половину першого тайму обидві команди діяли доволі обережно, гольових моментів майже не було. Втім, на 36-й хвилині кияни вийшли вперед. Даниїл Сухоручко, перебуваючи в штрафному майданчику, ударом поміж двох захисників, відправив м’яч у ближній кут воріт.

У другому таймі «тигри» намагалися відігратися, втім будь-які атаки господарів поля нівелювалися захистом киян, які на останніх хвилинах матчу забили ще двічі.

На першій доданій до основного часу хвилині Даниїл Сухоручко вийшов віч-на-віч з чернігівским голкіпером Олександром Шираєм і спрямував м’яч у ворота господарів поля. Через дві хвилини, все той же Даниїл Сухоручко, скориставшись невпевненою грою на виході Олександра Ширая, оформив у матчі хет-трик.

Отже, після поразки від київського «Лівого Берега» з рахунком 0:3, чернігівські «тигри» опускаються на восьму сходинку у турнірній таблиці. На першій сходинці у групі «Б» перебуває петрівський «Інгулець».

У групі «А» лідирують львівські «Карпати».

Матч тринадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 22 жовтня на виїзді проти ФСК «Маріуполь».