Среда, 15 мая 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівські тхеквондисти успішно виступили на Всеукраїнських змаганнях в Одесі

З 15 по 17 вересня в Одесі проходили відразу два престижних змагання – Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед молоді та Всеукраїнський турнір «Кубок Чорного моря» з тхеквондо. У них взяли участь понад 500 спортсменів із 16 областей України.

Участь у турнірі брали спортсмени різних вікових категорій: дорослі, юніори, діти, молодші юнаки, юнаки та кадети.

Чернігівщину переставляли восьмеро вихованців КПНЗ «ДЮСШ “Фортуна”» Чернігівської міської ради під керівництвом тренера Каріни Разумної, які вибороли цілу низку нагород у різних вікових та вагових категоріях. Спортсмени гідно виступили та вчергове підтвердили високий рівень своєї майстерності.

Катерина Богатирьова

Першість і «золото» у своїх вагових та вікових категоріях здобули Катерина Богатирьова, Вікторія Стеценко та Олександр Сологуб.

Вікторія Стеценко

Олександр Сологуб

Друге місце і «срібло» у своїй категорії виборола Іванна Пучинець. Третє місце і відповідно «бронзу» отримали Софія Шолупець та Ярослава Новик.

Іванна Пучинець

Паралельно з «Кубком Чорного моря» відбувся і молодіжний Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ, де Вікторія Стеченко здобула бронзову нагороду у своїй ваговій категорії до 62 кг.