Среда, 24 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівські футболісти зазнали поразки від киян

Матч десятого туру Чемпіонату України Першої ліги футболісти ФК «Чернігів» провели 30 жовтня на виїзді в Києві проти столичної «Оболоні».

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

З дебютних хвилин матчу чернігівці почали грати другим номером, віддавши ініціативу господарям поля, які на 16-й хвилині вийшли вперед. Олександр Батальський, скориставшись помилками чернігівських захисників, відкрив рахунок у матчі.

Після пропущеного голу гравці ФК «Чернігів» прагнули відігратися, і це їм вдалося на 35-й хвилині. Дмитро Кулик майстерно здійснив швидкий рейд до карного майданчика «Оболоні» і відправив м’яч у ворота киян.

Наприкінці першого тайму київські футболісти вийшли вперед. Олександр Батальський оформив дубль.

У другому таймі на 53-й Олександр Батальський забив втретє. Серія помилок чернігівців призвела до третього пропущеного м’яча.

У час, що залишився гості прагнули відігратися, але в них нічого не вийшло.

Отже, після поразки з рахунком 3:1 від київської «Оболоні», чернігівські «тигри» опускаються на п’яту сходинку турнірної таблиці у групі Б, а «Оболонь» продовжує лідирувати.

Матч одинадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 5 листопада вдома проти запорізького «Металурга».