Понедельник, 3 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Серед лауреатів Міжнародної літературної премії – українці

Серед лауреатів Міжнародної літературної премії – українці


Відомі українські письменники стали нині лауреатами Міжнародної літературної премії імені Антуана де Сент-Екзюпері (Франція-Німеччина) – за визначну творчу діяльність.

Фундатори почесної нагороди: асоціація діячів літератури, мистецтв і культури «Глорія» (Німеччина) та її представництво у Франції «Глорія – Ліон», і Міжнародна Академія «ЛІК» (під керівництвом Олени Ананьєвої, письменниці, журналіста й мистецтвознавця).

За поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України, яка об’єднує письменників, перекладачів і науковців із 55 країн (президент – Сергій Дзюба), нагороди 2020 року отримали: поет, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Василь Голобородько, поетеса та прозаїк Антонія Цвід (м. Київ), прозаїк і перекладач Тетяна Сидоренко (м. Ніжин Чернігівської обл.), та відомий польський поет і перекладач, справжній друг України, популяризатор сучасної української літератури в Польщі Войцех Пестка.

Лауреатами стали також письменники Софія Оранська (Франція, м. Париж), Світлана Діон (Іспанія, м. Мадрид) і Вадим Федоров (Чехія, м. Прага).

Щиро вітаємо достойних лауреатів почесної нагороди!

Олег Гончаренко,

письменник, перекладач, прес-центр Міжнародної літературно-мистецької Академії України


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/