Четверг, 3 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Про медичну реформу говорили юристи у Чернігові

Про медичну реформу говорили юристи у Чернігові


12 лютого в конференц-залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося засідання круглого столу «Медична реформа в Україні», який проводиться в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». Захід відбувся за участю спеціалістів Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Чернігівської міської лікарні № 4.

На заході були присутні медичні працівники, освітяни, ГО «РОМАНО ДРОМ», ЗМІ, незахищені верстви населення, громадськість міста та ін.

Правовою базою для початку медичної реформи є Закон України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» від 19 жовтня 2017 року, який набув чинності 30 січня 2018 року.

Людмила Прог, заступник головного лікаря Чернігівської міської лікарні № 4, розповіла про реформування охорони здоров'я, сімейну медицину, декларації, як вибрати сімейного лікаря та записатися до нього і що для цього потрібно; повідомила, що електронні лікарняні листи будуть без діагнозу та ін.

медреформа_юристи_правова допомога (2)

Володимир Бобруйко, директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, поінформував про безоплатну правову допомогу, ознайомив із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Захід супроводжувався безліччю запитань, на які надали вичерпні відповіді.

Ведуча заходу, провідний бібліотекар Центру правової інформації Юлія Чирка, ознайомила присутніх з роботою Центру та блогу.

Працівники Центру правової інформації підготували книжкову виставку «Медична реформа в Україні».

За правовими безкоштовними консультаціями можна звернутися до Чернігівської обласної бібліотеки ім. В. Г. Короленка, Центр правової інформації (2-й та 4-й четвер місяця) за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 41, тел: (0462) 67-61-97.

Юлія Чирка. Фото Олени Попович


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/