Суббота, 4 мая 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Жінки з Чернігова програли у футбол харків`янам

У Тернополі другої суботи жовтня на міському стадіоні відбувся фінальний матч Кубку України серед жіночих команд-2016. У черговий раз володарем трофею став харківський клуб «Жилобуд-1», який з рахунком 4:1 здолав чернігівську «Легенду-ШВСМ».

Фінальний поєдинок за звання володаря Кубка України очікували з нетерпінням. Тернопіль відкрив свої двері для всіх гостей, які цього дня прийшли підтримати фіналістів турніру.

Стартували команди доволі активно. Майже до 10 хвилини не можна було віддати комусь переваги. І «Легенда», і «Житлобуд-1» не відсиджувалися у захисті і йшли вперед, створюючи небезпеку. Очевидно було, що переломним моментом стане взяття воріт.

На 14-й хвилині відбувся перший емоційний вибух. Таїсія Нестеренко, увірвавшись в штрафний майданчик, влучним пострілом під поперечку відкрила рахунок у цьому напруженому матчі.

Номінальні господарі з Харкова продовжили атакувати і заволоділи ініціативою, але вся активність підопічних Валентина Крячка так і не втілилися в результат у першій половині гри.

dsc_1121

На початку другого тайму колектив з Чернігова заграв в зовсім інший футбол і з перших хвилин футболістки застосували пресинг проти харків’янок. Така настирність мала дати свої плоди. І вже на 53-й хвилині, скориставшись помилкою голкіпера, Людмила Шматко встановила рівновагу в матчі і відновила інтригу.

Після цього пішла доволі відкрита гра. І тут вже «Легенда» мала виходити вперед, але в першому моменті нападнику «білих» не дали перевести м’яч в порожні ворота, а вже згодом чудову реакцію продемонструвала Вероніка Шульга.

І очевидно, що це завело «Житлобуд-1», який втримав цей натиск на свої ворота і понісся вперед. Чергове взяття воріт вболівальники побачили на 66-й хвилині. Свій черговий мяч у матчі забила Таїсія Нестеренко.

Це взяття воріт повністю зламало настрій «Легенди», які протягом наступних 10 хвилин пропустили ще двічі. Результативні атаки на свій рахунок записали Ольга Мелконянц, яка чудовим пострілом завершила атаку харків’янок, і Юлія Шевчук, вдало замкнувши фланговий простріл.

У підсумку, 4:1 — перемога харківського «Житлобуд-1», капітан якого вже в дев'яте підняв кубок країни над своєю головою!

Нагадаємо, що попередній матч між командами  «Житлобуд-1» (Харків) – «Легенда-ШВСМ» (Чернігів), який відбувся у Чернігові, закінчився з рахунком 2:0 на користь харків`ян.