Пятница, 3 мая 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Футбол: луганчани здолали опір чернігівців

3 жовтня у виїзному матчі десятого туру Чемпіонату України в Прем’єр-лізі футболісти чернігівської «Десни» зустрічалися із луганською «Зорею».

На початку матчу луганчани заволоділи перевагою і на 7-й хвилині мали шанс вийти вперед. Голкіпер «Десни» Ігор Литовка в власному карному майданчику збив півзахисника господарів поля Артема Громова, і арбітр матчу Андрій Коваленко призначив пенальті. Втім одинадцятиметровий штрафний удар Сергій Булеца не реалізував – Ігор Литовка вправно відбив м’яч.

Все ж таки на 19-й хвилині луганчани забили. Швидку атаку успішно завершив Сергій Булеца.

Після пропущеного голу чернігівці намагалися відігратися, але в них зовсім нічого не виходило.

Другий тайм також відбувався під диктовку «Зорі», яка продовжувала володіти перевагою. Як наслідок, на 69-й хвилині луганські футболісти подвоїли рахунок. Артем Громов забив гол після проведення відмінної комбінації господарів. В час, що залишився, «сіверянам» забити не вдалося.

Отже, після поразки від луганської «Зорі» з рахунком 2:0, «Десна» опускається на сьому сходинку в турнірній таблиці. Лідирує київське «Динамо», друге місце у донецького «Шахтаря», замикає трійку полтавська «Ворскла».

Наступний матч чернігівська «Десна» проведе 17 жовтня на виїзді проти ФК «Минай» із Закарпаття.

Результати матчів 10 туру:

«Зоря» (Луганськ) — «Десна» (Чернігів) 2:0.

«Металіст 1925» (Харків) – ФК «Минай» 1:0. ФК «Львів» — СК «Дніпро-1» 0:1.

«Колос» (Ковалівка) – «Чорноморець» (Одеса) 2:1. ФК «Маріуполь» — «Рух» (Львів) 0:2.

«Динамо» (Київ) – «Шахтар» (Донецьк) 0:0. «Верес» (Рівне) — ФК «Олександрія» 0:0.

«Ворскла» (Полтава) – «Інгулець» (Петрове) 3:0.