Воскресенье, 11 апреля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Від щирого серця. Вітання


Завдяки нашому виданню, Ви, шановні наші читачі, можете привітати своїх рідних, близьких та друзів із найважливішими подіями: днем народження, весіллям, будь-якою іншою подією тощо. Виготовляємо якісні відеопривітання, у чому Ви можете пересвідчитися –  нижче розміщені деякі вітання, які замовляли наші читачі, аби привітати своїх близьких та знайомих.

Уся інформація з текстами, фотознімками для відео, музичний твір і т.д. узгоджується за телефонними номерами 0676971464, 093-533-7439; 099-627-99-73, або за електронними адресами: speckortv@ukr.net skordyk@hotmail.com ;  hatabila@ukr.net. Також для зручного й оперативного зв'язку з редакцією Ви можете скористатися спеціальною формою «Напишіть нам» (опція знаходиться у верхньому меню головної сторінки сайту)

ЗРАЗКИ ПРИВІТАНЬ, ЯКІ ВЖЕ МИ ГОТУВАЛИ НА ЗАМОВЛЕННЯ НАШИХ ЧИТАЧІВ, МОЖЕТЕ ПОДИВИТИСЬ НИЖЧЕ.

УМОВИ замовлення для ПРИВІТАННЯ:

Якщо людина, яку Ви вітаєте, проживає в сільській місцевості — платите всього 120 грн. Якщо у місті мешкає — 160 грн. Для кращого відеопривітання можна надіслати нам кілька фотознімків (чим більше, тим краще). Фото повинні бути немаленького формату Фотознімки можна надсилати будь які: з дитинства, юності тощо.

УВАГА! Якщо замовляєте пісню російською мовою, +10% націнка до замовлення.

У листі до редакції слід зазначити: 

Кого вітаєте (прізвище, ім'я, по-батькові)

З якої нагоди вітання,

Де мешкає людина, яку вітаєте,

Ким працює (працювала)

Хто вітає (дружина, чоловік, батьки, кум, сват, діти і т.д. бажано вказати ім'я).

Можете вказати інформацію, яку Ви бажаєте, щоб вона прозвучала під час вітання.

Який музичний твір Ви б хотіли замовити? Якщо пісня Вами не зазначена, ми ставимо на свій вибір.

Можна надіслати свій текст для привітання.

***Є можливість відеопривітання, яке буде оприлюднено, надіслати Вам окремим файлом. Це дуже зручно, бо часто трапляється так, що людина, яку вітають, з якихось причин не змогла вчасно продивитися потрібний відеоролик. Такий оригінал надсилається Вам лише після оприлюднення відеопривітання.

Оплата здійснюється не пізніше, як за два дні до дати вітальної події, за реквізитами, які ми Вам надсилаємо додатково.

Приємні нововведення:

  1. Ви можете записати на диктофон (мобільний телефон) своє аудіопривітання і надіслати на нашу електронну пошту. Або ж підготуйте заздалегідь текст привітання і продиктуйте його нам — ми запишемо за допомогою телефонного зв'язку. Це привітання буде використано повністю або частково у відеоролику.
  2. Також Ви можете замовити послугу — «привітання на відео». Після замовлення цієї послуги, наш відео-оператор виїжджає на місце відеозйомки (час та місце додатково уточнюються, оскільки у кожного замовника своє бачення щодо цього).

Така послуга (сам процес відео, опрацювання матеріалів) у Чернігові коштує додатково — 200 грн, поза обласним центром — дедалі узгоджуються окремо.

Зробіть приємне Вашим родичам, друзям, знайомим.

Деякі привітання, які замовляли наші читачі/глядачі:

У натхненниці народної медицини й цілительства Наталії Земної — ювілей

Доньки вітають свою матусю

Колектив КП “Чернігівводоканал” вітає з Днем народження свою колегу

Ліс — його стихія і нев’януча любов - Вітання Кириченка

 З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

 

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/