Среда, 25 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Пенсійний закон прийнято. Що далі?


7 грудня в Центрі правової інформації у звʼязку з «пенсійною реформою», яка набула чинності 11 жовтня 2017 року, пройшло засідання круглого столу «Пенсійна реформа – 2017: закон прийнято».

В обговоренні взяли участь: заступник начальника Чернігівського обʼєднаного управління Пенсійного фонду України Людмила Миколаївна Желай, спеціаліст Головного управління юстиції в Чернігівській області Світлана Джола.

Людмила Желай ознайомила присутніх з роботою Чернігівського обʼєднаного управління Пенсійного фонду України, перерахунками пенсій, змінами в пенсійному законодавстві.

Обговорювались питання, які найбільше хвилюють суспільство: перерахунок пенсій, пенсійне забезпечення державних службовців, пенсії дітям війни, в якому випадку проводиться перерахунок пенсії пенсіонерам, що працюють тощо. На всі запитання Людмила Желай надала вичерпні та компетентні відповіді.

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» Світлана Джола представила виставку-огляд юридичної літератури та ліфлетів Мінʼюсту.

Після обговорення всі охочі мали змогу індивідуально поспілкуватися зі спеціалістами.

До послуг читачів працівники відділу оформили викладку літератури «Пенсійна реформа – веління часу», на якій представлено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», а також публікації з періодичних видань.

10 грудня міжнародна спільнота відзначає знаменну подію в історії людської цивілізації – прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини. Цим документом започатковано процес створення системи міжнародних стандартів у галузі прав людини, набуття ними універсального характеру. Саме цей день щорічно відзначається у всьому світі як Міжнародний день захисту прав людини.

Указом Президента України від 08.12.2008 року № 1149 започатковано Всеукраїнський тиждень права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини.

У рамках Всеукраїнського тижня права Центр правової інформації, що діє при відділі документів із гуманітарних наук, для користувачів бібліотеки організовує книжково-ілюстративні виставки; виставки нових періодичних видань; покази фільмів про права людини; інформаційні повідомлення; юридичні консультації; круглі столи та ін.

Юлія Чирка. Фото – Олена Попович


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/