Среда, 21 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На Чернігівщині на 1 особу реалізовано товарів менше, ніж в Україні


На Чернігівщині у розрахунку на 1 особу реалізовано товарів на 4348 грн (в Україні – на 5900 грн).

У січні–червні 2016р. підприємства (юридичні особи) Чернігівщини, які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі, реалізували населенню споживчих товарів на 4543,9 млн.грн, що на 0,3% більше в порівнянних цінах, ніж у минулому році. При цьому продаж продовольчих товарів зменшився на 5,2%, непродовольчих – зріс на 5,6%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Серед непродовольчих товарів населення надавало перевагу товарам фармацевтичним, світлим нафтопродуктам, автомобілям та автотоварам, матеріалам будівельним та залізним виробам, газу стисненому та скрапленому для автомобілів, частка яких склала 34% від усіх реалізованих споживчих товарів.

На продукти харчування (без алкогольних напоїв та виробів тютюнових) припадало 35% роздрібного продажу споживчих товарів у торговій мережі підприємств. При цьому більше, ніж у минулому році, було продано яєць, круп, м’яса та птиці свіжих та заморожених, виробів хлібобулочних та кондитерських борошняних, свіжих овочів.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/