Воскресенье, 28 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Індивідуальний підхід до страхувальників для підвищення їхньої роботи

Індивідуальний підхід до страхувальників для підвищення їхньої роботи


До завершення заходів, пов'язаних з утворенням Фонду соціального страхування України та його робочих органів, виконавча дирекція обласного відділення Фонду та 9 міжрайонних і Чернігівська міська дирекції продовжують працювати над актуальними питаннями у сфері соціального страхування, у тому числі проводять планові семінари – навчання із фінансовими працівниками, головами та членами (уповноваженими) комісій із соціального страхування підприємств, установ, організацій.

Так, 21, 22 і 23 вересня, Бахмацькою міжрайонною виконавчою дирекцією проведено семінари – навчання для голів комісій із соціального страхування і головних бухгалтерів підприємств, установ та організацій Коропського, Бахмацького і Борзнянського районів, в роботі яких брали участь фахівці виконавчої дирекції обласного відділення Фонду: Василь Анатолійович Донець, начальник відділу експертизи тимчасової непрацездатності та якості медичних послуг і Олександр Михайлович Загуменний, начальник сектору надання матеріального забезпечення. Основний лейтмотив заходів — практичне застосування норм чинного законодавства щодо загальнообов'язкового державного соціального страхування. У виступах В.А.Донця та О.М.Загуменного увагу присутніх було акцентовано, відповідно, на роз’ясненнях нарахування допомог по тимчасовій втраті працездатності та по вагітності і пологах, виплаті допомог в залежності від стажу та на видачі і заповненні листків непрацездатності та контролі за правильним їх оформленням. На всі запитання учасників заходів, а їх було більше 150, надано вичерпні відповіді. Підводив підсумки семінарів – навчань Юрій Михайлович Горбач – директор Бахмацької міжрайонної виконавчої дирекції.

Автор публікації – Євгеній Столєтов, виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 

Зазначимо, що дирекції, як правило, проводять такі семінари двічі на рік. Загалом, у I півріччі 2016 року, проведено 24 семінари – навчання, в яких брали участь 761 представник страхувальників районів та міста Чернігова. Водночас, проведені семінари – навчання зі страхувальниками із чисельністю до 10 осіб, що дало змогу забезпечити індивідуальний підхід до фінансових працівників підприємств, установ та організацій із певними труднощами в роботі з питань соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Таких семінарів – навчань було проведено 27, в яких брали участь 203 представники страхувальників районів та міста Чернігова. Отже, участь у семінарах – навчаннях брали 964  фінансових працівників, голів та членів (уповноважених) комісій із соціального страхування підприємств, установ, організацій. На них розглядалися питання про зміни у законодавстві в системі соціального страхування, про роботу комісій (уповноважених) із соціального страхування підприємств, установ, організацій, про надання застрахованим особам відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно – курортних закладів за рахунок коштів Фонду, про порядок розгляду травм невиробничого характеру, про порядок проходження листків непрацездатності та інші.

Проведені семінари сприяли покращенню стану справ, адже обізнаність страхувальників з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування з тимчасової втрати працездатності зменшує або зводить нанівець негативні моменти у роботі.

Євгеній Столєтов


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2024 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/