Четвер, 25 Червня 2026   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
З 1 липня на Чернігівщині евакуюють мешканців 19 прикордонних сіл

З 1 липня на Чернігівщині евакуюють мешканців 19 прикордонних сіл


За рекомендацією військового командування, Радою оборони області ухвалено рішення про обов'язкове переміщення цивільного населення з 19 прикордонних населених пунктів Новгород-Сіверського, Корюківського та Чернігівського районів з 1 липня.

Статистика: Наразі у визначеній зоні проживає біля 1 000 осіб, з яких 120 — неповнолітні.

Перелік територій, що підлягають першочерговій евакуації:

  1. Новгород-Сіверська міська ТГ: с. Вороб’ївка, с. Камінь, с. Кам’янська Слобода, с. Карабани, с. Чайкине.

  2. Семенівська міська ТГ: с. Газопровідне, с. Олександрівка.

  3. Корюківська міська ТГ: с. Прибинь, с. Шишківка, с. Рудня.

  4. Городнянська міська ТГ: с. Лемешівка, с. Мощенка.

Паралельно продовжується юридичне супроводження та евакуація у 7 пунктах, де заходи стартували у січні (Костобобрів, Залізний Міст, Бучки, Грем’яч, Будо-Вороб’ївська, Гірськ, Берилівка).

Порядок реалізації:

  • Термін виконання: до 2 місяців.

  • Логістика: РВА координують збір, надають спецтранспорт та безпечні коридори.

  • Соціальний захист: розселення у безпечних районах, надання статусу ВПО.

  • Супровід: Сили безпеки та оборони України.

За інформацією Чернігівської обласної військової адміністрації


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2026 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/