Четверг, 28 марта 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Суперкубок з футболу сезону 2022 року розіграли у Чернігові

Матч за Суперкубок Чернігівської області з футболу сезону 2022 року відбувся 22 березня 2023 року на стадіоні «Юність».

У боротьбі за футбольний трофей зустрічалися чемпіон Чернігівської області з футболу та володар Кубку області футбольний клуб «Кудрівка» (Кудрівка) та фіналіст Кубку області 2022 року футбольний клуб «Хвиля» (Киїнка).

Під звуки гімну України капітани обох команд підняли Державний Прапор України, чим розпочали свято футболу на «Юності».

Голова Чернігівської обласної асоціації футболу Геннадій Прокопович вручив гравцям футбольного клубу «Кудрівка» Кубок минулорічного Чемпіонату та золоті медалі Чемпіонату сезону 2022 року.

Заступник голови ЧОАФ Володимир Курбаков вручив Назару Волошину – гравцю ФК «Кудрівка» – відзнаку «Кращого бомбардира» Чемпіонату області.

Команди та всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять українських захисників та захисниць, а також мирного населення, які загинули за час російсько-української війни.

Після цього на футбольному полі завирували справжні пристрасті. Майже увесь перший тайм пройшов у рівній напруженій боротьбі. Проте, гравці «Кудрівки» змогли закінчити його з рахунком 3:2 на свою користь.

Перша п’ятихвилинка другого тайму відзначилася майстерною грою ФК «Кудрівка», які двічі змогли забити голи у ворота суперників. Другий тайм пройшов за ігрової переваги футболістів «Кудрівки», які і довели це у фіналі, закінчивши матч з рахунком 6:2.

Другий рік підряд футбольний Суперкубок здобули гравці ФК «Кудрівка».

Футболісти клубу «Хвиля» вперше за час існування клубу вели боротьбу за Суперкубок, відкривши нову сторінку історії Чернігівського футболу.

Організатори змагань визначили «Кращих гравців матчу». Ними стали Олександр Немцев («Хвиля») та Павло Кузьменко («Кудрівка»), які отримали пам’ятні статуетки.