Вторник, 30 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Спортсмени з християнської академії розгромили футболістів із Чернігівщини

Матч двадцять четвертого туру Чемпіонату України в Другій лізі футболісти ФК «Кудрівка» провели 17 квітня вдома на стадіоні «Кудрівка-Арена» проти лідера першості – київської команди «ЮКСА».

Нагадаємо, що назва київського клубу є англійською абревіатурою – Ukrainian Christian Sport Academy (Українська християнська спортивна академія). Вищезазначена академія декларує просування християнських цінностей в спорті.

Гра розпочалася зі вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

В першому таймі київські футболісти заволоділи територіальною та ігровою перевагою і на 9-й хвилині вийшли вперед. Після порушення правил кудрівським гравцем у власному карному майданчику, арбітр матчу Андрій Воєвода призначив пенальті, який реалізував бразильський гравець Венді. Через п’ять хвилин Венді, обігравши захисників господарів поля, забив вдруге.

Згодом співвітчизник Венді – Габріель, продемонструвавши непоганий дриблінг, увігнав третього м’яча у ворота ФК «Кудрівка».

Наприкінці першого тайму футболісти із Чернігівщини один гол відіграли. Артем Васько ударом головою, замкнув навісну подачу з кутового.

Втім, на 44-й хвилині Габріель, скориставшись, помилками кудрівських захисників, оформив дубль. А на останній хвилині першого кияни забили п’ятий гол. Захисник кудрівської команди Артем Васько підковзнувся на мокрому газоні, чим скористався Венді, який і оформив хет-трик.

В другому таймі гра вирівнялася, але на 63-й хвилині кияни забили шостий гол. Парагвайський півзахисник гостей Пабло Гонсалез прицільним ударом із-за меж карного майданчика відправив шкіряну кулю у ворота кудрівськиих футболістів.

На 74-й хвилині кудрівський гравець Артем Васько порушив правила у власному карному майданчику, і арбітр зустрічі призначив пенальті. Вирок бездоганно виконав бразильський нападник Матеус, поставивши фінальну крапку в зустрічі.

Отже, після розгромної поразки від київської команди «ЮКСА» з рахунком 1:7, кудрівські футболісти опускаються на сьому сходинку у турнірній таблиці, а «ЮКСА» зберігає лідируючу позицію.

Матч двадцять п’ятого туру Чемпіонату України у Другій лізі ФК «Кудрівка» проведе на виїзді 22 квітня проти команди «Реал Фарма» з Одеси.