Понеділок, 3 Серпня 2026   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Оголошені лауреати Міжнародної премії імені Джека Лондона за 2018 р.

Оголошені лауреати Міжнародної премії імені Джека Лондона за 2018 р.


Міжнародний Арт-центр «KLAS’S ARTS CENTER SAN FRANCISCO» (США, Сан-Франциско, голова міжнародного журі – Алекс Клас) оголосив лауреатів Міжнародної літературної премії імені Джека Лондона за 2018 рік.

Саме в Сан-Франциско 12 січня 1876 р. народися Джон Ґріффіт Чейні, котрого увесь світ тепер знає, як видатного американського письменника та громадського діяча Джека Лондона. А найбільше він прославився, як автор пригодницьких романів і оповідань. Його знають, поважають та люблять діти і дорослі в усіх країнах світу.

В і т а є м о !

Приємно, що серед нагороджених, знаних письменників із різних країн, є й наші співвітчизники. Отже, цьогорічними лауреатами почесної відзнаки стали:

Тетяна Дзюба (Україна) – за книгу «Selected Poems. Accommodation of time» (США, Нью-Йорк);

Сергій Дзюба (Україна) – за книгу «Selected Poems. The sun smells of snow and apples» (США, Нью-Йорк);

Роллан Сейсенбаєв (Казахстан) – за роман «Мертві бродять у пісках»;

Михайло Співак (Канада) – за роман «Неймовірні пригоди дона Мігеля Кастильського та візира Ієрусалимського в Іспанії»;

Олена Ананьєва (Німеччина) – за роман-тетралогію «Крик Едварда Мунка, або Поцілунок сфінкса».

Олег Гончаренко,

письменник, перекладач, прес-центр Міжнародної літературно-мистецької Академії України


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2026 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/