Понедельник, 17 июня 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Футбольний клуб «Кудрівка» завершує Чемпіонат України на сьомій сходинці

Матч останнього, тридцятого туру Чемпіонату України у Другій лізі кудрівські футболісти провели 26 травня в гостях у місті Винники на стадіоні імені Богдана Маркевича проти дубля львівського «Руху».

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Початок першого тайму обидві команди розпочали в доволі швидкому темпі по черзі проводячи стрімкі атаки.

Першими на 27-й хвилині відкрили рахунок гості. Назар Волошин вправно зігравши на добиванні, відправив м’яч у ворота львів’ян.

Наприкінці тайму футболісти «Руху» зрівняли рахунок. Сергій Панченко, замикаючи передачу з кутового, проштовхнув м’яч у ворота футболістів із Чернігівщини.

В другому таймі малюнок гри не змінився, адже кожна із команд прагнула перемогти.

На 65-й хвилині кудрівські футболісти вийшли вперед. Єгор Коваль неймовірним ударом з далекої відстані спрямував м’яч під поперечину воріт львів’ян.

Втім, через сім хвилин господарі поля відновили рівновагу. Максим Музичук, скориставшись незграбними діями кудрівських захисників зробив рахунок 2:2.

В час, що залишався обидва колективи прагнули забити, але вирвати перемогу жодній із команд не вдалося.

Отже, після бойової нічиєї з рахунком 2:2 з дублем львівського «Руху» кудрівські футболісти завершують Чемпіонат на сьомій сходинці у турнірній таблиці.

Чемпіоном Другої ліги стала мирівська «Дружба», яка і здобула путівку до Першої ліги.

Срібний призер київська «ЮКСА» та володар бронзи ФК «Звягель» зіграють перехідні матчі за вихід до Першої ліги з запорізьким «Металургом» та ФК «Хуст» відповідно.