Суббота, 27 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Футболісти з Чернігівщини розписали мирову з командою Сумщини

Матч четвертого туру Чемпіонату України у Другій лізі футболісти ФК «Кудрівка» провели 26 серпня вдома на власному стадіоні «Кудрівка-Арена» проти ФК «Тростянець» із Сумщини.

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

На початку першої половини гри обидві команди діяли досить обережно і гольових моментів до середини тайму не було. Лише на 20-й та 21-й хвилині гравець господарів поля Володимир Коваль мав дві непогані нагоди відзначитися, але обидва рази влучив у стійку воріт.

Хоча футболісти із Чернігівщини і мали ігрову та територіальну перевагу, на 43-й хвилині рахунок відкрили футболісти із Сумщини — Андрій Сліпухін, перегравши кудрівського воротаря Івана Крикніна, спрямував м’яч у сітку воріт.

На початку другого тайму футболісти із Чернігівщини зрівняли рахунок. Максим Лещенко з правого флангу виконав прострільну передачу, яку замкнув Володимир Коваль. Майже вся друга половина гри проходила в рівній боротьбі і жодній із команд не вдалося вийти вперед.

Отже, після бойової нічиєї з рахунком 1:1 з ФК «Тростянець» кудрівські футболісти піднімаються на восьму сходинку у турнірній таблиці. Лідирує мирівська «Дружба». Хоча в таблиці можливі зміни, адже декілька матчів туру відбудеться 27 та 29 серпня.

Слід зазначити, що гравець ФК «Кудрівка» Володимир Коваль із п’ятьма забитими голами очолює список бомбардирів Другої ліги.

В п’ятому турі кудрівські футболісти будуть вихідними, а 8 вересня в шостому — зіграють вдома проти київського «Локомотива».