П’ятниця, 25 Квітня 2025   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Державний кордон в межах Чернігівщини охороняється посилено


Протягом останньої доби ( з 11 по 12 березня) змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Про це повідомив нашому виданню помічник начальника прикордонного загону-начальник прес-служби Олександр ДУДКО.

На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 5,8 тис. осіб та 1,4 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано збільшення пасажирського та транспортного потоків на 12% та 7% відповідно. Не пропущено через державний кордон одну особу.

До адміністративної відповідальності за порушення правил перебування в Україні іноземних громадян та осіб без громадянства притягнуто 4 особи, на яких накладено штраф 2346 гривень.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2025 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/