Четверг, 16 мая 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівські футболісти у матчі з полтавчанами зіграли внічию

Матч останнього перед зимовою перервою, вісімнадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели 25 листопада вдома проти СК«Полтава».

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Хоча на початку матчу обидві команди і демонстрували рівну гру, на 19-й хвилині рахунок відкрили полтавчани. Дмитро Копитов, обігравши двох захисників і воротаря господарів поля Олександра Ширая із лінії воротарського майданчика відправив м’яч у сітку.

На початку другого тайму гості подвоїли рахунок. Дмитро Щербак, отримавши м’яч у карному майданчику «тигрів», прицільним ударом зробив рахунок 0:2.

На 68-й хвилині чернігівці залишилися в меншості. Головний арбітр матчу Сергій Труба вилучив за друге грубе порушення правил півзахисника Артура Бібика.

Проте, чернігівським футболістам на 82-й хвилині вдалося один м’яч відіграти. Полтавські футболісти порушили правила біля лінії власного карного майданчика. Арбітр призначив штрафний удар. Чернігівець Кирило Пінчук виконав навісну передачу і В'ячеслав Койдан, ударом головою, скоротив рахунок до мінімуму.

Після забитого м’яча «тигри» всіма своїми силами прагнули відігратися і на 4-й доданій до основного часу хвилині, їм це вдалося зробити. Анатолій Романченко, скориставшись метушнею у карному майданчику полтавчан, проштовхнув м’яч у ворота суперника.

Отже, після бойової нічиєї з рахунком 2:2 з командою СК «Полтава», чернігівські «тигри» завершують першу частину Чемпіонату на передостанній, дев’ятій сходинці турнірної таблиці у групі Б, а лідером залишився петрівський «Інгулець».

Переможцем групи «А» стали львівські «Карпати».

У весняній частині Чемпіонату ФК «Чернігів» буде боротися за збереження прописки в Першій лізі.