Воскресенье, 5 мая 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чернігівська «Юність» здолала «Багіру» з Кропивницького

Відбувся черговий тур Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд першої ліги, в якому брала участь команда «Юність-ШВСМ».

Чернігівська команда зустрічалася зі своїми суперницями з Кропивницького командою «Багіра».

Цікавою, складною, але успішною для чернігівської команди була ця зустріч.

Рахунок у матчі відкрила Валерія Яненко, яка обіграла суперниць на фланзі та ударом в дальній кут забила гол у ворота команди «Багіра». Суперницям «Юності-ШВСМ» лише наприкінці першого тайму вдалося зрівняти рахунок і забити гол у ворота чернігівської команди. З рахунком 1:1 команди пішли на перерву.

Другий тайм був виключно «чернігівським». Спочатку Аделіна Намазова замкнула простріл з флангу, впевнено відправивши м’яч у ворота «Багіри», а згодом фінальну крапку у матчі поставила представниця «Юності» Вікторія Солодухіна, закріпивши рахунок 3:1 на користь команди «Юність-ШВСМ».