П’ятниця, 19 Жовтень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Звичні продукти можуть викликати рак

Звичні продукти можуть викликати рак


Невідповідна термічна обробка продуктів при приготуванні їжі може сприяти тому, що в організм дітей і дорослих проникають канцерогени.

За даними фахівців з Національного інституту харчування, джерелом небезпечних з'єднань можуть бути добре знайомі всім звичайні продукти. Перш за все, це продукти, багаті вуглеводами, повідомляє портал lesnews.ru.

При неправильному смаженні або варінні в них утворюється акриламід — речовина, здатна провокувати розвиток раку. З цієї причини учені радять не готувати насичені вуглеводами продукти при температурі понад 175 градусів. При більш високій термічній обробці 36% небезпечного з'єднання проникає в організм дорослої людини з картоплі, 30% — з кавою, 13% — з хліба. У дітей ці показники ще більш високе: 43% — з картоплі, 20% — з чіпсів і шоколаду, 16% — з хліба.

Крім того, на думку фахівців для дітей можуть бути досить небезпечні рисові хлібці і рисова каша. Так як ці страви готуються при високій температурі, в них може міститися неорганічний миш'як. Таким чином, любителі страв з рису, що вживають їх тривалий час, ризикують розвитком у себе онкології. Також в звичних продуктах рису, картоплі або хліба, приготованих при температурі вище 120 градусів, можуть міститися такі небезпечні сполуки як свинець, кадмій, поліхлоровані біфеніли і діоксин, вважають датські фахівці. Їх постійне вживання в їжу може провокувати рак.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/