Среда, 25 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

«Золотий берег» Десни у Чернігові приводять до ладу


Ще минулого року у Чернігові за кошти міського бюджету розпочато реконструкцію пляжу «Золотий берег» з метою забезпечення комфорту та безпеки відпочиваючих. Там вже виконаний значний комплекс робіт з реконструкції і благоустрою зони пляжу, її технічного обладнання. 

У даний час на території пляжу ведеться будівництво майданчика для проведення різноманітних розважальних заходів для дітей, ігрового комплексу та об'єктів санітарно-побутової інфраструктури, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Загалом за проектом на «Золотому березі» буде вісім точок продажу вуличної їжі та напоїв — шість дерев'яних будиночків у прибережній зоні відпочинку та два літніх невеликих кафе. Планується, що це буде дитячий кафетерій і бар для дорослих.

Балансоутримувач пляжу — КП «Паркування та ринок» — запрошує до співпраці інвесторів, які виявлять бажання долучитися до відкриття цих двох кафе.

За словами начальника КП «Паркування та ринок» Олексія Шевченка, проекти цих закладів вже готові, потрібна лише узгоджена та затверджена документація. Підприємцю, який виявить бажання вкласти інвестиції в цей проект, не доведеться витрачати час на оформлення паперів. Всі конструкції матимуть куполоподібну форму, а літній майданчик буде з парасольками. Внутрішнє оформлення цих закладів інвестори зможуть придумати самі.

Дитячий кафетерій планують розмістити на початку берегової лінії в ігровому комплексі для юних відвідувачів пляжу, де будуть гойдалки, батути та інші атрибути для веселого і активного відпочинку. Крім того, працівники вже облаштовують спеціальну, огороджену площадку з різними зонами для малюків.

Бар для дорослих влаштується недалеко від пішохідної дороги, що з'єднує «Золотий берег» з Міським парком культури і відпочинку.

За більш детальною інформацією щодо співпраці з КП «Паркування та ринок» зацікавлені підприємці можуть отримати, звернувшись за адресою вул. Шевченка, 33-а, або по телефону (046 2) 60-44-53 (приймальня).


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/