Четверг, 3 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Значна більшість громадян вірить у реформи в країні

Значна більшість громадян вірить у реформи в країні


Українці вірять у позитивні зміни в суспільстві і чекають нових радикальних кроків від нової влади.

6 вересня у телешоу «Свобода слова Савіка Шустера» учасники програми висловили свою упевненість у завтрашньому дні і вірять, що нова влада використає можливість для реальних позитивних змін в країні.

Савік Шустер запитав у присутніх у студії: чи пропрезидентська більшість у Верховній Раді є шансом для розвитку країни, чи навпаки, це становить загрозу для суспільства?

67 % присутніх вважають, що у владної більшості є шанс для успішних реформ, а 33%, навпаки, дотримуються думки, що це становить загрозу для встановлення диктатури та може привести до узурпації влади.

Цікаво, що саме це ж питання було поставлене і в кінці програми. При повторному голосуванні кредит довіри до влади у народу зріс до 74%, а думка щодо узурпації влади, навпаки, зменшилася до 26%.

Нагадаємо, що сьогодні  на телеканалі «Україна» стартувало ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера». В оновленому соціально-політичному шоу беруть участь цікаві гості політиків, лідерів громадської думки та експертів.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/