Воскресенье, 13 июня 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Змагання «Сила духу» серед потерпілих на виробництві  — у Чернігові

Змагання «Сила духу» серед потерпілих на виробництві — у Чернігові


У Чернігові 14 червня 2018 року відбудуться відбіркові змагання VІ Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «СИЛА ДУХУ».

З метою залучення потерпілих на виробництві до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації, виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування України в 2018 році проводиться VІ Всеукраїнська спартакіада серед потерпілих на виробництві «Сила духу».

16 травня 2018 року відбулось засідання Організаційного комітету під керівництвом начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Володимира Нашиванька, на якому було визначено проведення 14 червня цього року відбірних змагань спартакіади серед потерпілих на виробництві, які проживають у Чернігівській області на спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та лижного спорту в м. Чернігові з шести видів спорту – армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шахів.

Переможці відбірних змагань візьмуть участь у фінальних змаганнях спартакіади 11-15 вересня 2018 року в м. Ужгороді.

Всіх бажаючих взяти участь у змаганнях просимо звертатись до відділень виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України за місцем проживання.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/