Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Змагання з зимової риболовлі відбулися на Чернігівщині

Змагання з зимової риболовлі відбулися на Чернігівщині


Міжрайонні змагання з підльодного лову риби «Довженківська зима — 2019» відбулися на вихідних на річці Десна поблизу села Змітнева Сосницького району.

За словами заступника голови Сосницької районної ради Геннадія Смаглюка, змагання збирають любителів зимової риболовлі уже десятий рік поспіль. І цього року до Сосницького краю прибули 28 команд рибалок із Бахмацького, Ічнянського, Коропського та Корюківського районів. Усього – майже 90 рибалок, наймолодшому з яких виповнилося тільки 10 років, а найстаршому – 72.

«Наша ідея утвердилася. Ми популяризуємо спортивний лов риби. Хочемо, аби більше було рибалок-любителів і менше браконьєрів», — поділився Геннадій Смаглюк.

Змагання проходили у трьох номінаціях – хто упіймав найбільше риби, команда з найбільшим уловом та найважча рибина. Рибалити одному рибалці дозволялося тільки однією вудкою. З упійманої риби приготували традиційну юшку, якою пригощали усіх охочих.

Відвідав змагання і голова обласного виконкому однієї з партій Юрій Музика. Він підкреслив, що представники цієї партії не тільки організували свято, а й стали активними учасниками. Зокрема, депутати були в командах Сосниці, Бахмача та Коропа. «Свято вдалося на славу. Всі залишилися задоволені», — сказав Юрій Музика.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/