Вторник, 18 мая 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Жінки-в`язні увійшли в фольклорні образи


DSC_0104Засуджені Чернігівської виправної колонії № 44 управління ДПтС України в Чернігівській області змагались у знанні традиційних національних обрядів. Цей захід мав на меті інформування засуджених жінок про українські традиції, обряди та культуру. 

Готуючись до конкурсу засуджені жінки багато часу провели в бібліотеці. Вони мали дізнатись про українські обряди старовини, які дійшли до нашого часу. Весільні обрядові традиції, обряди хрещення, святкування Різдва та Івана Купала. Переглядаючи різну літературу, засуджені звертались до співробітників колонії за допомогою та підказками. Далі слідували підготовка костюмів, написання сценаріїв виступів та театральні репетиції.

DSC_01041

 

DSC_0116

Змагання складались з чотирьох конкурсів: вікторина або відгадування загадок, конкурс швидких малюнків, прояв таланту засуджених відділення та сам показ українських обрядів.

Помірятись силами виявили бажання засуджені 6 відділень Чернігівської виправної колонії № 44. Виступи команд супроводжувались віршами, танцями, піснями, театральними постановками.

DSC_0088

 

DSC_0144

Згідно висновків журі та за підрахованими балами перемогу та звання кращих знавців українських традицій здобула команда І відділення.

Співробітники Чернігівської виправної клонії № 44 впевнені, що духовне відродження української нації, її культури вкрай необхідне і воно має базуватись на рідній мові, народних традиціях, на безцінних зразках фольклору.

Ксенія ІСАЄНКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/