Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Жінка вивчила напам`ять усю Біблію через відсутність сну кілька років


Тетяна Мельник, жителька села Грозинці, що на Хотинщині, вже понад 18 років не знає, що таке сон. 68-річна буковинка розповідає, що кожної ночі, замість того, щоб спати, вона або в'яже, або читає.

Не обходиться, звісно, і без плачу, адже за словами пані Тетяни — щовечора вона відчуває велику втому, її дуже сильно болять очі, а також голова, але коли вона лягає, та намагається заснути — результату ніякого. Розповідає, що міцний сон цілу ніч мала ще у 1998 році, а після того ні вдень, ні вночі не може зімкнути очей. До того ж буковинка не одразу звернула увагу на відсутність сну, і продовжувала шити на замовлення, чим займалась і раніше. Та сон вже більше так ніколи і не прийшов, пише сайт Чернівців vsemisto.info.

За роки безсоння Тетяна Мельник вивчила Біблію на пам'ять, а окрім того перечитала геть всю домашню бібліотеку, тому що зайнятись більше і не було чим, коли не поступали замовлення на шиття. Та ці ночі її добряче виснажили, адже щоранку в неї було запаморочення, та знову ж таки боліли очі. Зі слів пані Тетяни — до лікарів вона зверталась декілька раз, ба навіть проходила курси лікування у неврологічному відділенні, та результату не було абсолютно ніякого.

В сон жінка поринала на 3 години тільки тоді, коли випивала досить сильне снодійне. Та щоразу його пити вона відмовляється, бо каже, що з цього діла не буде. Вона зазначає, що безсонні ночі можуть бути жахливим наслідком травми, котру вона отримала в молодості. Тетяна Мельник згадує, що ще будучи дівчиною, вона впала з другого поверху, та добряче стукнулась головою в бетон. Та тоді ніяких порушень виявлено не було. Окрім того пізніше в неї вдома сталась пожежа, і за словами жінки — вона тоді пережила великий шок.

Від лікування жителька Хотинщини навідріз відмовляється, бо вже кілька разів безрезультатно перебувала в лікарні. Розповідає, що за 18 років до безсоння звикла.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/