Неділя, 25 Серпень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Земля: що буває, коли інтереси співпадають, а можливості — ні

Земля: що буває, коли інтереси співпадають, а можливості — ні


За позовом прокуратури скасовано незаконне рішення сільської ради про надання у власність 2 га землі, інформують в прокурорському відомстві Чернігівської області.

Прокуратурою в судовому порядку ініційовано скасування рішення однієї з сільських рад Носівського району, яким надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 2 га у власність фізичній особі.

Водночас, установлено, що усупереч вимогам антикорупційного законодавства дане рішення прийнято в умовах конфлікту інтересів.

З метою поновлення інтересів держави прокуратурою подано позов до Чернігівського окружного адміністративного суду про його скасування.

Зважаючи на обґрунтованість позовних вимог та ґрунтовні докази 09.08.2018 сільською радою спірне рішення скасовано.

За таких обставин ухвалою Чернігівського окружного адміністративного суду від 17.08.2018 провадження по даній адміністративній справі закрито за відсутністю предмету спору.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/