Понедельник, 16 20 декабря19   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Земля «дачника» приватизована. Чи треба сплачувати земельний податок?


Чи сплачувати земельний податок членам садівничого товариства, якщо їх земельні ділянки приватизовані? 

Консультацію надає заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області Олександр Марухленко.

Якщо земельні ділянки приватизовані громадянами − членами садівничого товариства і кожен громадянин отримав документ, що засвідчує право на земельну ділянку, то такі громадяни, крім тих, кому надані пільги щодо сплати земельного податку згідно зі ст.281 Податкового кодексу України, є платниками земельного податку. При цьому, нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться контролюючими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку.

Садівниче товариство є платником земельного податку за земельні ділянки, включаючи земельні ділянки загального користування, надані такому товариству для ведення садівництва і щодо яких члени товариства не оформили право на свою земельну ділянку.

Консультативні відповіді на різні запитання щодо сплати податків Ви можете знайти у відповідних розділах (підкатегоріях) Бази знань, що знаходиться на сервісі «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» офіційного веб-порталу ДФС України.

Підготувала Людмила Ковальова


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/