Воскресенье, 27 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Землевпорядник може позбутися майна, якщо суд визнає його винним

Землевпорядник може позбутися майна, якщо суд визнає його винним


Завершено розслідування корупційного кримінального правопорушення, пов’язаного з отриманням службовою особою неправомірної вигоди.

Про це повідомляє bilahata.net з посиланням на інформацію прокуратури Чернігівської області.

За належного процесуального керівництва Семенівського відділу Менської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування стосовно головного спеціаліста відділу контролю за використанням та охороною земель у Корюківському, Семенівському, Новгород-Сіверському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

Як встановлено, у жовтні 2018 року обвинувачений, використовуючи свої повноваження для отримання неправомірної вигоди, вимагав та одержав від приватного підприємця автозапчастини до транспортного засобу на суму більше 7 тис. грн за невжиття заходів контролю за використанням підприємством земельних ділянок на території Семенівського району.

Наразі досудове розслідування відносно обвинуваченого закінчено, обвинувальний акт за ч. 3 ст. 368 КК України направлено до суду для розгляду по суті.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/