Среда, 12 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Здійснитися мрії тяжко пораненому бійцю АТО допомагають спільно


Долучившись до благородної справи разом із Армією SOS Кіровоград, працівники UDEN-S познайомилися із незламним героєм сьогодення.

Війна нагадує про себе щодня. У житті вистачає подій, які залишають важкий слід у серці, але сьогодні ми не про це. Сьогодні про добро навколо, творіння його власними руками, про приємні спогади, про гарних людей.Нещодавно хлопці з монтажного підрозділу UDEN-S повернулися з об’єкту та з захватом розповідали колегам про нового знайомого, власника будинку, в якому й проводилися роботи, цілеспрямованого та позитивного – Михайла Берегу. Перебуваючи у зоні АТО, захищаючи Україну він отримав тяжкі поранення під Дебальцевим. Вибухом йому ушкодило хребет та спинний мозок. Перше, що запитав у лікаря опритомнівши – «Я буду ходити?»…

 Зараз Михайло пересувається за допомогою візочка. Але надовго у ньому затримуватися не збирається. Має твердий чоловічий намір найближчим часом – піти. І він це зробить. Попри постійний жахливий біль, він у гарному гуморі та посміхається. Немає коли впадати в розпач – Михайло тренується щодня по чотири години у власноруч зробленій спортивній залі. Наполегливо робить вправи, яким його навчили американські реабілітологи.

У цьому році прийняв участь у відбірному турі на проект «Ігри незламних». Влітку змагався на чемпіонаті України серед спортсменів з особливими потребами у Кропивницькому та виборов срібну медаль!

Його будинок потребував проведення деяких робіт, з організацією яких допомогли волонтери Армії SOS Кіровоград. Компанія UDEN-S з радістю долучилася до доброї справи. Організатори надали матеріали, а спеціалісти компанії виконали кропітку, відповідальну роботу по заміні електропроводки у будинку. Тепер підзарядка «тесли», так Михайло називає свій електро-візок, буде легкою і не впливатиме на користування іншими електроприладами у домі, як було раніше.

Такими маленькими кроками здійсниться й найзаповітніше бажання Михайла! Чого ми йому й бажаємо!

Людмила Заболотня,
менеджер зі зв'язків з громадськістю UDEN-S


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/