Неділя, 24 Березень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Здійснитися мрії тяжко пораненому бійцю АТО допомагають спільно

Здійснитися мрії тяжко пораненому бійцю АТО допомагають спільно


Долучившись до благородної справи разом із Армією SOS Кіровоград, працівники UDEN-S познайомилися із незламним героєм сьогодення.

Війна нагадує про себе щодня. У житті вистачає подій, які залишають важкий слід у серці, але сьогодні ми не про це. Сьогодні про добро навколо, творіння його власними руками, про приємні спогади, про гарних людей.Нещодавно хлопці з монтажного підрозділу UDEN-S повернулися з об’єкту та з захватом розповідали колегам про нового знайомого, власника будинку, в якому й проводилися роботи, цілеспрямованого та позитивного – Михайла Берегу. Перебуваючи у зоні АТО, захищаючи Україну він отримав тяжкі поранення під Дебальцевим. Вибухом йому ушкодило хребет та спинний мозок. Перше, що запитав у лікаря опритомнівши – «Я буду ходити?»…

 Зараз Михайло пересувається за допомогою візочка. Але надовго у ньому затримуватися не збирається. Має твердий чоловічий намір найближчим часом – піти. І він це зробить. Попри постійний жахливий біль, він у гарному гуморі та посміхається. Немає коли впадати в розпач – Михайло тренується щодня по чотири години у власноруч зробленій спортивній залі. Наполегливо робить вправи, яким його навчили американські реабілітологи.

У цьому році прийняв участь у відбірному турі на проект «Ігри незламних». Влітку змагався на чемпіонаті України серед спортсменів з особливими потребами у Кропивницькому та виборов срібну медаль!

Його будинок потребував проведення деяких робіт, з організацією яких допомогли волонтери Армії SOS Кіровоград. Компанія UDEN-S з радістю долучилася до доброї справи. Організатори надали матеріали, а спеціалісти компанії виконали кропітку, відповідальну роботу по заміні електропроводки у будинку. Тепер підзарядка «тесли», так Михайло називає свій електро-візок, буде легкою і не впливатиме на користування іншими електроприладами у домі, як було раніше.

Такими маленькими кроками здійсниться й найзаповітніше бажання Михайла! Чого ми йому й бажаємо!

Людмила Заболотня,
менеджер зі зв'язків з громадськістю UDEN-S


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/