Понедельник, 8 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Завдяки небайдужості підприємців шахрайська схема не спрацювала

Завдяки небайдужості підприємців шахрайська схема не спрацювала


17 серпня на телефони підприємців почали надходити дзвінки від осіб, що представлялися керівниками фіскальної служби області з пропозиціями перерахувати певну суму грошей на рахунок в одному з банків.

Про це стало відомо завдяки керівникам підприємств Чернігова, які отримали дану пропозицію. Вони вчасно повідомили про дану провокацію Головне управління ДФС в області.

Співробітниками внутрішньої безпеки управління разом з Національною поліцією області було проведено низку оперативних заходів. Завдяки цьому вдалося поламати дану шахрайську схему. Цього разу завдяки пильності та небайдужості підприємців телефонним шахраям не вдалося ошукати чернігівців.

Керівництво Головного управління ДФС висловлює керівникам підприємств щиру вдячність за їх оперативність та небайдужість, а також за високий рівень довіри, що існує між платниками податків та обласною фіскальною службою. Наразі усі оперативні матеріали передані до Національної поліції.

Нагадуємо номер телефону «довіри» відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС: (0462) 668-522 та Viber +380632346905, за якими оперативно перевіряється будь-яка інформація.

Любов Ковальова


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/