Пятница, 23 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Засуджена «здала» поліцмена, який поставляв в СІЗО наркотики

Засуджена «здала» поліцмена, який поставляв в СІЗО наркотики


Прокуратурою Чернігівської області області завершено розслідування за фактом постачання правоохоронцем наркотиків до Чернігівського слідчого ізолятора.

Про це повідомили в пресі-службі прокуратури Чернігівської області.

Слідчим відділом прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування стосовно працівника одного з територіальних відділень поліції та  засудженої, які організували передачу особливо небезпечних наркотичних засобів особам, що утримуються в Державній установі «Чернігівський слідчий ізолятор».

Встановлено, що у листопаді 2017 року правоохоронець з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів у місця позбавлення волі, діючи за попередньою змовою із засудженою, під приводом проведення поза межами установи виконання покарань за її участю слідчих дій, незаконно організував придбання, зберігання та перевезення опію ацетильованого до слідчого ізолятора.

Органом досудового розслідування дії працівника поліції та засудженої кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання, збут та передача наркотичних засобів у місця позбавлення волі).

Обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті. Санкція ч. 2 ст. 307 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна. 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/