Воскресенье, 17 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Застосування нових «аліментних» норм обговорили у Чернігові

Застосування нових «аліментних» норм обговорили у Чернігові


19 лютого у міському відділі з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань відбулась робоча нарада з приводу взаємодії державних органів щодо реалізації Закону України від 7 грудня 2017 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

Представники місцевої влади, пробації, прокуратури та управління юстиції в області обговорили практику застосування нових інструментів примусового впливу на недобросовісних батьків.

юристи_правники_Чернігів (2)Як зазначив під час зустрічі заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Сергій П’ятниця, в Чернігівській області на виконанні перебуває майже 16 800 виконавчих документів про стягнення аліментів, приблизно по 3 400 є заборгованість понад 6 місяців.

Нагадаємо, що та званий закон #ЧужихДітейНеБуває почав діяти нещодавно, з 6 лютого 2018 року.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/