Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Закінчилися змагання на кращий танковий взвод Сухопутних військ


Протягом п’яти днів на загальновійськовому полігоні в Гончарівському Чернігівської області воїни-танкісти демонстрували свій професіоналізм в змаганнях з  літнього військового біатлону, снайперської та флангової стрільби з подолання перешкод. 

Найскладнішою ж вправою стала новинка конкурсу — стрільба на дальні відстані. Танкісти мали вразити невидиму для них ціль за координатами.

001Підготовка учасників конкурсу проходила при виснажливих щоденних тренуваннях, адже і суперники на змаганнях були гідними, тому перемога далася нелегко. В  запеклій  боротьбі перше місце та перехідний приз – металеву модель танка, вибороли танкісти  чотирнадцятої  окремої механізованої бригади   Оперативного командування «Захід» з Володимир-Волинського,  друге місце – у господарів турніру з першої  окремої танкової бригади,  а почесне третє місце посіли представники 17-ї отбр  з Кривого  Рогу.

003Взвод-переможець отримав грошовий сертифікат номіналом двадцять сім тисяч гривень, по три тисячі на кожного, володарі срібних медалей – вісімнадцять тисяч гривень на всіх, а бронзові переможці – по тисячі на бійця.      Кращих танкістів  в окремих номінаціях нагородили цінними подарунками та грамотами Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

004Вже незабаром переможці візьмуть участь у конкурсі на кращий танковий взвод Збройних Сил України разом з десантниками та представниками Військово-Морських Сил. Змагання планують провести у вересні напередодні Дня танкіста.005

Ігор БЕРЕЗИНСЬКИЙ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/