Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Заяву в поліцію на опонента свого шефа написав охоронець Микитася

Заяву в поліцію на опонента свого шефа написав охоронець Микитася


Під час зустрічі із виборцями 7 липня в мікрорайоні Шерстянка м.Чернігова  два кандидати в народні депутати по 206 одномандатному мажоритарному виборчому округу Максим Микитась та Сергій Андреєв вступили в палку дискусію.

Андреєв звинуватив Микитася у популізмі і бездіяльності. Натомість один із охоронців Микитася викликав поліцію та написав заяву на опонента свого шефа.

«Свита кандидата в нардепи по 206-му одномандатному мажоритарному виборчому округу Максима Микитася, викликала поліцію і написала заяву на мене за те, що я прийшов на «його» зустріч, — зазначив на своїй на сторінці у Фейсбук Сергій Андреєв. – По-перше, Законом не заборонено агітувати на зустрічі з виборцями. По-друге, я прийшов на запрошення своїх виборців. По-третє, люди мають бачити альтернативу. Той стан справ, який є на Шерстянці – це ганьба для народного депутата!!! Кілька відремонтованих коштом держави під'їздів не змінюють загальної картини. Для виборців 206-го округу не все втрачено. Альтернатива є!».

 

Кількома годинами раніше Сергій Андреєв зняв на відео захаращений парк на Шерстянці і закликав мешканців мікрорайону до спільної толоки. Відеоролик можете подивитися за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

 

«Центральний парк відпочинку на Шерстянці — округ пана Микитася. Як видно, в цьому парку відпочивають далеко не культурно. Парк захаращений гілками, рівчаками, пляшками з під алкоголю, шприцами. А тут, між іншим, гуляють маленькі діти, сімейні пари, пенсіонери. Невже за роки депутатської діяльності у відомого забудовника Максима Микитася не знайшлося часу на те, щоб навести порядок в цьому районі? Якщо ні, то засукати рукави прийдеться всім нам. Давайте всі разом вийдемо і приберемо Шерстянку!», — написав Сергій Андреєв.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/