Вторник, 20 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Заготовляти ліс будуть під контролем — в режимі он-лайн


На території, підпорядкованій державному підприємству «Ніжинське лісове господарство», відбулася виїзна технічна нарада керівників структурних підрозділів підприємства під головуванням його директора Юрія Болоховця. Захід відбувся в Бобровицькому районі Чернігівщини.

Першим питанням зустрічі стало обговорення питання електронного обліку деревини.

Директор підприємства Юрій Болоховець, перебуваючи з учасниками наради на нижньому складі у Бобровиці, наголосив на важливості впровадження даної концепції.

«Впровадження електронного обліку дозволяє значно підвищити ефективність лісогосподарської діяльності. По-перше, завдяки застосуванню сучасних технологій; по-друге, внаслідок своєчасних рішень, по-третє, зменшення часу оформлення супровідної документації, формування та здачі звітів, — наголосив Юрій Болоховець. – Основною ж перевагою електронного обліку є те, що можна в режимі он-лайн відслідковувати будь-яку заготівлю деревини, а також спостерігати за рухом лісопродукції від заготівлі до реалізації».

Директор державного підприємства також звернув увагу на те, що вітчизняна законодавча база не є вдосконаленою, адже електронний обіг деревини станом на сьогодні запроваджений повністю лише на державних підприємствах, а не для всіх лісокористувачів.

«Якби електронний облік був запроваджений для всіх, це дало б змогу вирішити таку проблему, як незаконні рубки, — зауважив Юрій Болоховець. – Адже все розпочинається з того, що ліс незаконно вирубують і збувають недобросовісним підприємцям, які його купують. Також це дасть змогу зменшити попит на крадену деревину», – наголосив директор державного лісового господарства.

Віталій НАЗАРЕНКО

Фото Володимира Костирка


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/