Четверг, 24 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
За знущання над пенсіонерами двоє жінок засуджені довічно

За знущання над пенсіонерами двоє жінок засуджені довічно


Верховним судом залишено без задоволення касаційні скарги засуджених та їх захисників.

Про подію, яка трапилась у жовтні 2015 року, розповіли в прокуратурі Чернігівської області.

Дві жінки та неповнолітній, жителі Бахмацького району, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, з метою заволодіння майном, проникли до житла пенсіонерок (1920 та 1926 року народження), що в с. Софіївка Ічнянського району.

Продовжуючи свої злочинні наміри, заподіяли потерпілим близько тридцяти ударів по різним частинам тіла, спричиняли термічні опіки шкіри, що завдавало їм фізичний біль та страждання. Внаслідок отриманих тілесних ушкоджень потерпілі померли на місці події.

Реалізуючи корисливі мотиви, обвинувачені заволоділи грошима в сумі 3,6 тис грн та майном потерпілих (документами, орденами і медалями).

Ухвалюючи рішення, суд погодився із принциповою позицією прокурора щодо призначення максимальної міри покарання за вчинення інкримінованих злочинів.

Вироком Ічнянського районного суду дорослих спільниць визнано винними у втягненні неповнолітнього у злочинну діяльність, розбої та умисному вбивстві при обтяжуючих обставинах (ч. 1 ст. 304, ч. 4 ст. 187, п. п. 1, 4, 6, 12 ч. 2 ст. 115 КК України) та засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Неповнолітнього визнано винним у розбої, умисному вбивстві при обтяжуючих обставинах та викраденні документів (ч. 4 ст. 187, п. п. 1, 4, 6, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 357 КК України) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.

Законність вироку суду першої інстанції підтвердив Апеляційний суд Чернігівської області.

Остаточну крапку у справі поставив Верховний Суд, який 24.10.2018 залишив без змін попередні судові рішення у кримінальному провадженні.

Постанова суду касаційної інстанції є остаточною та оскарженню не підлягає.

Вирок набрав законної сили, обвинувачені відбувають призначені судом покарання.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/