Пятница, 3 20 апреля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
За свої неправомірні дії поліцейські виплатять водієві 11 тисяч гривень

За свої неправомірні дії поліцейські виплатять водієві 11 тисяч гривень


Водій добився стягнення 11 тисяч гривень моральної та матеріальної шкоди, завданої неправомірними діями поліцейських. 

Про це повідомляє Дорожній адвокат.

При зупинці автомобіля поліцією інспектор не знайшов номера шасі і через це зробив висновок, що номер знищено.

На підставі цих здогадок транспортний засіб було затримано та евакуйовано на штрафмайданчик для проведення експертизи. Проведеною експертизою встановлено, що номер шасі знаходиться у передбаченому місці, змінам не піддавався та є первинним.

Фактично причиною непорозуміння стало те, що ІНСПЕКТОР НАСПРАВДІ НЕ ЗНАВ, ДЕ САМЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НОМЕР ШАСІ вказаного транспортного засобу.

Після експертизи транспортний засіб повернули водієві, але зуміли стягнути з водія ще й витрати на евакуацію до штраф майданчика та зберігання. До того ж водій був змушений декілька разів їхати в поліцію для надання пояснень та для того, щоб забрати свій транспортний засіб з штрафмайданчика.

Після повернення транспортного засобу, водій звернувся до суду з вимогою повернути понесені витрати. Вінницький апеляційний суд рішенням від 07.06.2019 вирішив стягнути на користь водія 11 тисяч моральної та матеріальної шкоди.

Тепер ВОДІЄВІ ВІДШКОДУЮТЬ ВСІ ВИТРАТИ, ЗАВДАНІ НЕПРАВОМІРНИМИ ДІЯМИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ, ЯКІ НЕ ВОЛОДІЛИ ЗНАННЯМИ ЩОДО МІСЦЯ РОЗТАШУВАННЯ НОМЕРА ШАСІ ТА НЕ ПОМІТИЛИ ЙОГО ПРИ ОГЛЯДІ.

Зокрема водієві повинні повернути витрати на евакуацію і зберігання транспортного засобу на штраф майданчику, витрати на придбання дизельного пального на вимушені поїздки до поліції і на штрафмайданчик.

Якщо водій звернеться зі скаргою до органу вищого рівня, то ІНСПЕКТОРА ПОВИННІ ПРИТЯГНУТИ ЩЕ І ДО ДИСЦИПЛІНАРНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, оскільки неправомірність його дій підтверджена рішенням суду!


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/