Пятница, 10 20 апреля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

За приковування дівчинки до ланцюга відкрили кримінальне провадження


ЗнущанняУ селі Горбове Куликівського району на Чернігівщині 8-річну Поліну Воронцову батьки приковували до стіни.

 

Під лахміттям дитину побачив односелець, який час від часу спілкувався з цією родиною, і розповів усе сільському голові. Сама сім'я з Росії, і як неблагонадійна, стояла на обліку в дитячій службі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30. 

З одного боку шафи — ошатна сукня Поліни, а з іншого — батьки тримали дівчинку на ланцюгу. Сам ланцюг, замок та ключ від нього вилучили міліціонери.  Занедбана хата, несаджений город, у дворі навіть курки немає.

Поліна

Поліна

Подружжя не місцеве, сюди переїхало з Росії.  Завжди голодна Поліна через природню комунікабельність не соромилася просити харчі в сусідів.

Дівчинка в свої 8 років, хоч і не вміла їсти варене з тарілки, але й мауглі її не назвеш. Поліна закінчила три класи. Училася добре, але схильна до фантазій, каже голова села. Тож, як часто її батьки вдавалися до ланцюга і паска, сказати важко. З дому вона тікала, але на ніч завжди поверталася. Нині Поліна в реабілітаційному центрі. Соціальні служби не дозволяють спілкуватися з нею. Матір Поліни забрала до себе тітка. Її, нібито, хочуть урятувати від алкоголізму. Усі права на дитину в матері, з її батьком вони не одружені.

Як проінформували редакцію sknews.net у прокуратурі Чернігівської області, прокуратурою Куликівського району, яка виступала в інтересах малолітньої дитини, забезпечено участь у судовому розгляді цивільної справи, де вирішувалась подальша доля 8–річної дівчинки з с. Горбове, котру співмешканець матері прив’язував у хаті ланцюгом.

19 серпня суд задовольнив позов органу опіки та піклування і відібрав дитину у горе-матері без позбавлення останньої батьківських прав.При прийнятті рішення суд врахував, зокрема, що відповідачка не працює та не веде господарства, умови проживання сім’ї незадовільні. Дитина недостатньо забезпечена одягом та взуттям, повноцінним харчуванням. Мати дитини та її співмешканець зловживають алкоголем. Дитина неодноразово самовільно залишала місце проживання.

Одночасно прокуратурою району здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за заявою сільського голови щодо заподіяння цій дитині тілесних ушкоджень (за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України).

Відео телеканалу 1+1 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/