Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

За користування радіочастотами бюджет Чернігова отримав 167 тис. грн


Саме така сума надійшла до Державного бюджету України від 22 суб'єктів господарської діяльності Чернігова, які є платниками рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України.

Чернігівська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області нагадує, що відповідно до п. 254.1 ст. 254 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України є загальні користувачі радіочастотного ресурсу України, визначені законодавством про радіочастотний ресурс, яким надано право користуватися радіочастотним ресурсом України в межах виділеної частини смуг радіочастот загального користування на підставі: ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України; ліцензії на мовлення та дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою; дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою, отриманого на підставі договору з власником ліцензії на мовлення; дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою.

До речі, на офіційному веб — порталі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, є можливість ознайомитися з Реєстром виданих ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України ( http://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=1&language=uk).

Відповідно до п.254.4 ст.254 ПКУ ставки рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України встановлені за 1 МГц смуги радіочастот на місяць у розрізі видів радіозв’язку та діапазонів радіочастот, відповідно до виду радіозв’язку.

Платник рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця, подає до контролюючого органу за місцем податкової реєстрації податкову декларацію з рентної плати та додаток з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України. Форма Податкової декларації з рентної плати та додатки (розрахунки) до неї затверджені наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 № 719 «Про затвердження форми Податкової декларації з рентної плати».

Сума податкових зобов’язань з рентної плати, визначена у податковій декларації за податковий (звітний) місяць, сплачується платником до бюджету протягом 10 календарних днів після закінчення граничного строку подання такої податкової декларації.

Звертаємо увагу: 20 грудня 2016р. — останній термін подання звітності з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України, а сплатити до бюджету збір необхідно не пізніше 30 грудня 2016 року. Слід пам’ятати, що своєчасна сплата податків — запорука добробуту держави !

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/