Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

З військовими комісарами Чернігівщини провели «антикорупційні» заняття


Заняття з попередження злочинів корисливої спрямованості відбулись у Чернігівському обласному військовому комісаріаті.

В Чернігівському обласному військовому комісаріаті оперативного командування «Північ» за ініціативи керівництва установи з районними військовими комісарами Чернігівської області відбулись заняття направлені на попередження злочинів корисливої спрямованості.

Розпочав проведення заходу військових прокурор Чернігівського гарнізону підполковник юстиції Дмитро Барановський, який довів аналіз скоєння злочинів за 2016 рік за участю військовослужбовців та нагадав про кримінальну відповідальність посадових осіб за скоєння правопорушень корисливої спрямованості.

Виступаючи перед присутніми, військовий комісар полковник Олександр Криворучко зауважив на недопущення випадків правопорушень, зокрема, корисливої спрямованості, серед керівництва та працівників військкоматів під час проведення весняної призовної компанії 2017 року. Він наголосив на жорстку відповідальність посадових осіб за скоєння правопорушень.

— Хочу зазначити, що моя позиція та позиція керівництва оперативного командування «Північ», однозначна та незмінна – військові посадові особи, працівники Збройних Сил України, які скоїли корупційні правопорушення, вина яких буде доведена судом, будуть притягуватись до кримінальної відповідальності та звільнятись з військової служби.

Варто зазначити, що з початку проведення АТО у військових комісаріатах Чернігівської області випадків скоєння корупційних злочинів не було.

Віталій Кирилов, оперативне командування «Північ»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/