Воскресенье, 28 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

З неординарної виставки у музеї М.Коцюбинського відкрито новий сезон


Якщо ви хочете збагнути в чому сенс цього життя та помріяти над загадковістю існування інших вимірів світу – завітайте до Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника ім.М.Коцюбинського.

Саме тут, у прекрасній великій залі, відкрита авторська виставка мистецьких робіт «Живопис хрестиком» киянки Лариси Костенко.

88088129

Талановита майстриня Лариса Іванівна – не лише знана вишивальниця в Україні, а й поза її межами. На цьому наголосила заступник директора музею Наталія Коцюбинська, відкриваючи справжню виставу чудотворних зображень, філігранно виконаних талановитою майстринею. Наталія Коцюбинська зазначила, що ця виставка присвячена весні, а отже й жіноцтву. Саме цієї пори пробуджується земля і все, що навкруги. А відтак маємо надію на краще. Таке сподівання пронизується скрізь у роботах Лариси Костенко. Наталія Коцюбинська розповіла, що майстриня розпочала вишивати у зрілому віці.

S1850024Якщо ви завітаєте до музею, то неодмінно отримаєте шквал емоцій та бажання поділитися своїми враженнями з близькими та знайомими. І це не реклама! Це справжнє відчуття художніх творінь-образів, яких вдалося «вкарбувати» в експозиційні вишивальні роботи.

Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3. Вартість квитка: дорослий – 6 грн; студентський – 4 грн; дитячий – 3 грн. 

Телефони для довідок: 4-10-03; 4-43-26.

Коли розглядаєш роботи Лариси Костенко, поступово забуваєш про те, що перед тобою твори, виконані вишивкою хрестиком. Це ніби живопис нитками. Розумієш, що для неї є небайдужим негативні процеси, які відбуваються на Землі і які спричинені людськими істотами. Більшість творів майстерниці саме про це – в них крик душі врятувати, поки ще не пізно, такий крихкий Всесвіт.

S1850042Споглядаючи на роботи Лариси Костенко, відчуваєш особливий дух і прозріння. І здається − на відточених нитками картинах ніби перешіптуються між собою дерева, а іноді й плачуть, співчувають, страждають і люблять… Різноманітні композиції ніби генерують особливу філософію життя і все, що в ньому.

S1850026Тож неодмінно прийдіть на виставку і вам не доведеться просто споглядати на прекрасні картини справжньої майстрині, а й неодмінно захочеться кілька хвилин побути біля творчого витвору, бо кожна з робіт вимальовує певні образи, надихає над замисленням не лише земної суті, а й поєднує різнобарвні миттєвості цілого Світу.

S1850009В день відкриття виставки маленькі «зірочки» музичної майстерності – дитячий театр пісні «Забава» під керівництвом Марини Харчук та Наталії Литвинової подарували присутнім кілька патріотичних творів.

Сергій Вітер


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/