Понедельник, 8 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Юристи з Чернігова розповіли у Прилуках про новації у сімейному законодавстві

Юристи з Чернігова розповіли у Прилуках про новації у сімейному законодавстві


Команда Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області на чолі з керівником Олегом Трейтяком 16 серпня 2018 року перебувала з робочим візитом у місті Прилуки.

Зустрівшись з працівниками Прилуцького міськрайонного відділу державної виконавчої служби і Прилуцького міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану керівники обговорили реалізацію фахівцями правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на місцях, новації у сфері виконавчого провадження та сімейного законодавства.

Під час вуличного інформування представники обласної юстиції розповіли мешканцям міста про реформування системи виконання судових рішень, посилення відповідальності недобросовісних батьків, електронні сервіси «Он-лайн будинку юстиції», механізми захисту прав жінок від домашнього насильства, а також нову інформаційну кампанію #СтопБулінг.

На спільному прийомі громадян в приміщенні Прилуцького бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з представниками системи посадовці роз’яснили містянам які існують умови договору оренди, як призначається пенсія за вислугою років освітянам, стягуються аліменти з боржників.

В трудовому колективі ТОВ «Прилуцький завод – «Білкозин» говорили про реалізацію інформаційних кампаній зі стягнення заборгованості по зарплаті з підприємств-боржників, діяльність відповідних регіональних штабів.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк навів приклади успішних кейсів в роботі державної виконавчої служби щодо ліквідації заборгованості по заробітній платі.

Говорили також про ініціативи #ЧужихДітейНеБуває2, новації, що запрацюють з 29 серпня поточного року; захист прав підприємців та бізнесу від тиску правоохоронних органів, зокрема, під час обшуків; дієві способи відновлення порушених майнових прав громадян та ін.

#КОМАНДА #ЯМП! #БПД #ВідповідальнеБатьківство #Chernihiv_just

Інна Кебець


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/