Вторник, 24 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Єдиний м’яч вирішив долю Кубка

Єдиний м’яч вирішив долю Кубка


У Ніжині на місцевому стадіоні «Спартак» відбувся фінальний матч Кубку Чернігівської області з футболу цьогорічного сезону.

Учасниками фіналу стали команди «Кремінь-Гарантбуд» Дмитрівка та СК «Мена», які, здолавши своїх суперників на стадії ¼ та півфіналу, здобули право поборотися за Кубок та можливість зіграти у матчі за Суперкубок Чернігівщини сезону 2020.

Гра рівних за класом суперників пройшла у цікавій спортивній боротьбі з великою кількістю єдиноборств. При цьому команди створили багато гольових моментів, аби забити м’яч у ворота суперників. Однак, долю Кубка вирішив єдиний м’яч, забитий Робертом Трембою в середині першого тайму після стандарту.

Більшість ігрового часу «Кремінь-Гарантбуд» провів у більшості, оскільки на початку 2-го тайму був вилучений гравець СК «Мена», однак, перевагу у кількості гравців не зміг втілити у забиті м’ячі, тож заслужену перемогу здобув СК «Мена», який вперше у своїй історії здобув Кубок Чернігівщини.

Нагороди учасникам фіналу та арбітрам фінального поєдинку вручили голова ЧОАФ Геннадій Прокопович, перший заступник голови ЧОАФ Анатолій Свистун та члени Виконкому ЧОАФ Володимир Мамедов і Шлімун Шошов.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/