Воскресенье, 17 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Якийсь дивний прикордонник — відмовився від 300 доларів США

Якийсь дивний прикордонник — відмовився від 300 доларів США


Надвечір 10 серпня 2020 року в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» (Чернігівська область) громадянин Китаю здійснив спробу підкупу прикордонника запропонувавши 300 доларів США за невстановлення додатку «ДіЙ Вдома».

Як повідомила редакцію майор прикордонної служби Галина Шеховцова, це вже другий за добу випадок, коди громадяни хабарницьким шляхом намагалися порушити правила в’їзду в Україну та санітарно–карантинні вимоги.

Нагадаємо, вчора вранці в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» громадянин України, намагаючись «вирішити» питання, щоб не встановлювати собі і дружині мобільного додатку «ДіЙ Вдома», здійснив спробу підкупу та дати хабар у розмірі 400 гривень і 1000 російських рублів.

В обох випадках прикордонники від хабарів відмовились, натомість проінформували співробітників Нацполіції, щодо можливих ознак злочину, передбаченого ч. 1 ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

До теми. За останню добу мобільний додаток для контролю режиму обсервації та самоізоляції «ДіЙ Вдома» встановлено 277 особам. Національній поліції передано інформацію щодо 12 осіб, які відмовились від встановлення мобільного додатку.

Від редакції.

Назва до публікації – не випадкова. Адже чернігівці, які перетинають західний кордон України, розповідають, що ті, хто їде до Польщі, зокрема, і повертається звідти, з них тамтешні прикордонники беруть 500 грн за невстановлення вищезазначеного додатку. І така «такса» існує вже певний період — сплатив нелегально потрібні кошти і прямуй далі. До того ж, кажуть чернігівці, польські прикордонники,навпаки, дуже прискіпливо і відповідально, на відміну від українських, ставляться до карантинних вимог, тобто прибуваючий до Польщі повинен обов`язково виконати усі вимоги, які існують в цій країні. 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/