Четверг, 29 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Якою буде зима в Україні: прогноз синоптиків


Метеорологи прогнозують, що майбутня зима буде в межах температурної норми помірно-континентального клімату, однак холоднішою, ніж минула. У відділі кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди гідрометеорологічного НДІ НАН України чекають теплого початку зими, повідомляють fakty.ictv.ua посилаючись на УНІАН.

«У першій декаді грудня утримається температура вище норми, чекаємо до 7 градусів тепла. Але після 10 грудня очікуємо тривале похолодання (3-5 градусів морозу) до початку наступного року», — пояснила професор Вазіра Мартазінова.

Однак прогнози гідрометеорологічного НДІ НАН України і Укрогідрометцентру погоди на Новий рік відрізняються.

«Новий рік має бути морозний, з кінця грудня і до 10 січня можливі низькі температури: вночі місцями –10-15 градусів», — каже Вазіра Мартазінова.

У свою чергу заступник начальника Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко зазначає, що на Новий рік буде нульова температура, сніг з дощем.

В іншому синоптики сходяться і прогнозують звичну по температурі і опадах зиму.

«Всі три зимових місяці виявляться близькими до норми, як по температурі, так і по опадах, — пояснює Анатолій Прокопенко. — Для грудня середня норма по морозам — мінус 2-4 градуси, для січня і лютого — 3-5 морозу, по опадах - всі місяці в межах 20 мм», — повідомив він.

Після 10 січня температура відновиться і піде вище норми на 3-4 градуси. Тобто лютий очікується м'яким і з незначними опадами, прогнозує Вазіра Мартазінова. Однак і різкі зміни не виключені, додала вона.

Джерело


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/